Dla kogo portal randkowy?

17 lipca 2018

Portal randkowy – alternatywa dla osób młodych czy dojrzałych?

Nie ma wieku, który byłby nieodpowiedni dla wejścia w nowy związek. Niezależnie od tego, czy przezywamy swoje pierwsze miłości, czy rozwiedliśmy się w wieku średnim, a może owdowieliśmy mając już „na karku” sporo lat – zawsze będziemy potrzebować obecności w swoim życiu drugiego człowieka, jego bliskości i wsparcia, jakie może nam dać. Nowy romans może zapoczątkować się w szkole albo pracy, ale jeśli opuściliśmy już granicę tzw. wieku produkcyjnego, zostają nam teatr, kino oraz… portale randkowe. Do kogo adresowane są owe serwisy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Minęły już czasy, gdy na sklepowych półkach królował tylko ocet, a prawdziwym rarytasem było pojawienie się w dyskoncie mydła lub papieru toaletowego. Obecnie w każdej dziedzinie naszego życia mamy ogromny wybór. Idąc na zakupy, możemy zdecydować się na odwiedzenie najbardziej odpowiadającego nam supermarketu i nabycie w nim produktu konkretnej firmy. Tak samo jest, jeśli chodzi o inne sfery codzienności – np. oglądanie telewizji – aktualnie do dyspozycji mamy nawet kilkaset kanałów.

I w końcu podobnie sprawa ma się w przypadku randkowania. Celem poznania swojej drugiej połówki możemy udać się do pubu czy dyskoteki albo po prostu… usiąść przed komputerem. Jednym z udogodnień, jakie przyniósł ze sobą XII wiek, są serwisy matrymonialne – platformy, za pośrednictwem których mamy możliwość kogoś poznać bez konieczności ruszania się z domu. Jak już zostało wspomniane, i tutaj istnieje pluralizm. Możemy wybrać portal, który z jakichś przyczyn jest dla nas najlepszy. Dedykowany rozwodnikom, katolikom bądź też ludziom po pięćdziesiątce. Dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie!

Zakładając profil na takiej stronie, zaznaczmy w nim, czy szukamy przyjaciela, kogoś na stałe, czy chodzi nam o jednorazowy seks. Randki on-line stowarzyszenieswiatlo.org.pl pomagają osiągać wszystkie te cele, ale po co dawać płonne nadzieje, gdy nie liczymy na stały związek? Tak czy inaczej, wiek na pewno nie determinuje naszego prawa do szukania drugiej połówki na portalu randkowym.

Brak komentarzy